Search
Close this search box.

Sıkça Sorulan Sorular

fake

Hayır, şu anda yalnızca İstanbul, Türkiye şehir içi sipariş ve teslimat hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimiz ödemelerini Kapıda Nakit veya IBAN havalesi ile yapabilirler.

Evet, henüz kargoya verilmediği sürece siparişinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz. Herhangi bir değişiklik yapmak için lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin.

Kullanılmamış ve hasar görmemiş ürünler için teslimat tarihinden itibaren 2 gün içinde iade kabul ediyoruz. Please contact us to initiate a return.

Evet, düğün ve etkinlik çiçek hizmetleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Evet, özel çiçek aranjmanları sunuyoruz. Tercihlerinizi ve fiyatlandırmanızı görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

İstanbul içi ve bazı çevre bölgelere teslimat sunuyoruz. Teslimat bölgeleri ve ücretler hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Fiyatlarımız aranjmanın cinsine ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Daha fazla bilgi ve fiyatlandırma için lütfen bize ulaşın.

Evet, işbirliğiyle ilgili daha fazla tartışma için lütfen doğrudan WhatsApp veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

Siparişiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazırlık aşamasında olan siparişlerinizde değişiklik yapmak isterseniz WhatsApp üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Hazırlık aşamasında olan siparişlerinizde değişiklik yapmak isterseniz WhatsApp üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Hesap sayfanızın Üyelik Bilgilerim bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Siparişiniz teslim edilirken alıcı bulunamazsa, siparişinizi alıcıya teslim edebilecek kişilerin isim ve imzaları alınarak teslimat yapılabilir. Siparişi alan kişiye ait bilgiler e-posta yoluyla göndericiye gönderilir. Resmi ve özel kuruluşlara kendi prosedürleri çerçevesinde teslimat yapılmaktadır. Kargo ile gönderdiğiniz siparişlerinizde kargo görevlisi size en yakın şubeden paketinizi teslim alabileceğinizi belirten bir not bırakmaktadır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden teslim almamanız durumunda siparişiniz Sarıkız Çiçekçilik’e iade edilecektir.
Siparişiniz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişiniz hazırlık aşamasına geçmeden önce Siparişlerim bölümünden alıcı bilgilerini, kargoya verilme tarihini ve saatini değiştirebilirsiniz. Hazırlık aşamasında olan siparişlerinizde değişiklik yapmak isterseniz WhatsApp üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Sipariş adımının indirim kodu bölümüne kupon kodunuzu girmeniz yeterlidir.

Tarafımızdan hazırlanmaya başlanmayan siparişlerinizi iptal edebilirsiniz.
Ürün kargoya verildiyse ürünü teslim almadan geri gönderebilirsiniz. Ürünün kargodan tahmini iade süresi 1 – 3 iş günüdür. Ürün iade edildikten sonra kontrol edilerek ürün iade edilmektedir.

0
Sepetiniz boş!

Henüz sepetinize herhangi bir ürün eklememişsiniz.

Ürünlere Göz Atın